Palmares

1942

   – Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België

1943

Belgisch Kampioen – Belgisch kampioen op de weg, Elite
        –  Kampioenschap van Vlaanderen  (Koolskamp)
Belgisch Kampioen – Nationaal Kampioen Interclubs, Elite

1944

         – Ronde van Vlaanderen
         – Omloop der Vlaamse Gewesten
Belgisch Kampioen – Nationaal kampioen op de baan, achtervolging, Elite
Belgisch Kampioen – Nationaal kampioen op de baan, Omnium, Elite

1945

Belgisch Kampioen – Belgisch kampioen op de weg, Elite
         – Brussel-Ingooigem
         – 2e etappe Dwars door Belgie (St-Truiden – Waregem)

        – Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België 1945

 

1946

         – Ronde van Vlaanderen
         – Omloop der vier kantons

1947

         – 4e etappe Ronde van Luxemburg

1948

          – Parijs-Roubaix
          – Azencriterium
          – Zesdaagse van Brussel   

1949

Wereldkampioen   –  Wereldkampioen op de weg, Elite
           – Waalse Pijl
           – 12e etappe Ronde van Frankrijk
           – 21e etappe Ronde van Frankrijk
           – Ronde van Limburg
           – Zesdaagse van Brussel

1950

            – Parijs-Brussel
            – zesdaagse van Antwerpen

1951

            – 1e etappe Ronde van Italië – rose leiderstrui
            – 15e etappe Ronde van Italië
            – 2e etappe Tour de l’Ouest
            – 4e etappe Tour de l’Ouest
            – 7e etappe Tour de l’Ouest
            – Eindklassement Tour de l’Ouest
            – Zesdaagse van Brussel

1952

            – Parijs-Roubaix
            – Azencriterium
             – 6e etappe Ronde van Italië
             – 9e etappe Ronde van Italië
             – 10e etappe Ronde van Italië
             – 1e etappe Ronde van Frankrijk – gele leiderstrui
             – 1e etappe Ronde van Argentinië
             – 8e etappe Ronde van Argentinië
             – 12e etappe Ronde van Argentinië
             – 13e etappe Ronde van Argentinië
             – Eindklassement Ronde van Argentinië
             – Zesdaagse van Parijs

1953

            – 8e etappe Ronde van Italië

1954

            – Milaan-San Remo
Belgisch Kampioen  –  Belgisch kampioen op de weg, Elite
           – 5e etappe Ronde van Italië
           – 16e etappe Ronde van Italië
           – 17e etappe Ronde van Italië
           – 22e etappe Ronde van Italië
           – Zesdaagse van Gent

1955

           – Zesdaagse van Antwerpen
           – Zesdaagse van Brussel
           – Zesdaagse van Gent
           – Azencriterium
           – 16e etappe Ronde van Frankrijk
Belgisch Kampioen  – Nationaal kampioen op de baan, ploegkoers, Elite
Belgisch Kampioen  –  Nationaal kampioen op de baan, omnium, Elite
           – 1e etappe Driedaagse van Antwerpen

1956

Wereldkampioen  – Wereldkampioen op de weg, Elite
           – Acht van Chaam
           – Zesdaagse van Brussel
           – Zesdaagse van Dortmund
           – 8e etappe Tour de l’Ouest
           – 1e etappe Ronde van Spanje
           – 7e etappe Ronde van Spanje
           – 8e etappe Ronde van Spanje
           – 11e etappe Ronde van Spanje
           – 14e etappe Ronde van Spanje
           –  17e etappe Ronde van Spanje
           – Puntenklassement Ronde van Spanje
           – Omloop van Limburg

1957

Wereldkampioen  – Wereldkampioen op de weg, Elite
           – Zesdaagse van Berlijn
           – Zesdaagse van Gent
           – Azencriterium
           – 1e etappe Ronde van Italië
           – 11e etappe Ronde van Italië
           – 17e etappe Ronde van Italië
           – 20e etappe Ronde van Italië
           – 21e etappe Ronde van Italië
           – 1e etappe Rome-Napoli-Rome
           –  5e etappe Rome-Napoli-Rome
           – 2e etappe Driedaagse van Antwerpen

1958

           – Waalse Pijl
           – Acht van Chaam
           – Zesdaagse van Antwerpen
           – Zesdaagse van Brussel
           – Zesdaagse van Frankfurt
           – Zesdaagse van Kopenhagen
           – Europees kampioen op de baan, ploegkoers, Elite
           – 1e etappe G.P Bali
           – Eindklassement G.P Bali
           – 4e etappe Ronde van Nederland

1959

           – Zesdaagse van Dortmund
           – Zesdaagse van Zürich
           – Zesdaagse van Gent
           – Europees kampioen op de baan, Omnium, Elite
           – Europees kampioen op de baan, ploegkoers, Elite
Belgisch Kampioen  – Nationaal kampioen interclubs, Elite
           – 3e etappe Tour de l’Ouest

1960

           – Acht van Chaam
           – Zesdaagse van Brussel
           – Zesdaagse van Aarhuis
           – Zesdaagse van Kopenhagen
           – Europees kampioen op de baan, ploegkoers, Elite

1961

          – Europees kampioen op de baan, ploegkoers, Elite
Belgisch Kampioen – Nationaal kampioen interclubs, Elite
Belgisch Kampioen –  Nationaal kampioen op de baan, Derny, Elite
Belgisch Kampioen – Nationaal kampioen op de baan, omnium, Elite
Belgisch Kampioen – Nationaal kampioen op de baan, ploegkoers, Elite
          – Zesdaagse van Berlijn
          – Zesdaagse van Dortmund
          – Zesdaagse van Zürich

1962

Zesdaagse van Brussel
Zesdaagse van Köln
Zesdaagse van Milaan
Europees kampioen op de baan, ploegkoers, Elite
Belgisch Kampioen Nationaal kampioen op de baan, Derny, Elite
Belgisch Kampioen Nationaal kampioen interclubs, Elite
Belgisch Kampioen Nationaal kampioen op de baan, ploegkoers, Elite

1963

Zesdaagse van Antwerpen
Zesdaagse van Frankfurt
Zesdaagse van Madrid
Belgisch Kampioen Nationaal kampioen op de baan, Derny, Elite
Belgisch Kampioen Nationaal kampioen op de baan, Omnium, Elite

1964

Zesdaagse van Madrid
Zesdaagse van Milaan
Belgisch Kampioen Nationaal kampioen op de baan, Derny, Elite

1965

Zesdaagse van Bremen
Zesdaagse van Essen
Zesdaagse van Madrid
Zesdaagse van Milaan
Zesdaagse van Toronto
Zesdaagse van Québec